Mesaj gönder
Yixing bluwat chemicals co.,ltd
Ürünler
Haberler
Ev >

Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Şirket Haberleri

Dubai WETEX Fuarında bizi ziyaret etmeye gelin

  Sizi WETEX 2023 sergisinde, Dubai, BAE'deki önde gelen su, enerji, teknoloji ve çevre sergisinde standımızı ziyaret etmeye davet etmekten mutluluk duyuyoruz.   Tarih: 15-17 Kasım 2023 Yer: Dubai Dünya Ticaret Merkezi (DWTC) Booth: 6E30   Neden WETEX Fuarı'nı ziyaret ediyorsunuz? Yenilenebilir Enerji, Elektrik Üretimi, Petrol ve Gaz, Su,Dubai Solar Show'un WETEX Fuarı ve ilk Ortadoğu ve Kuzey Afrika Güneş Konferansı ile birlikte yerleştirilmesiyle. Ulusal ve çok uluslu katılımcılar ile en iyi uygulamaları ve uzmanlığı paylaşmak. Medya ve pazarlama için sponsorluk paketlerinden yararlanın. Hükümet karar vericileri, iş liderleri, yatırımcılar ve dünya çapındaki ülke temsilcileri ile ağ kurma fırsatı. Çeşitli uluslararası tanınmış kuruluşların üyeleriyle tanışmak için ideal bir yer. Üst düzey karar vericilerle buluşmak için maliyetli ve hedefli bir ortam. Önemli çevre profesyonelleri, su ve enerji uzmanlarına ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için rakipsiz erişim Büyük bir konferans ve sergi ortamında bağlantıları yenilemek ve yeniden onaylamak için fırsat. Bölgenin finans, iş ve turizm merkezi olan Dubai'deki fırsatları kullanın.   Neden Bluwat Booth'u Ziyaret Ediyoruz? Bluwat, su arıtma kimyasallarının ünlü bir üreticisidir. Çok çeşitli su arıtma kimyasalları, floculant ve koagülanlar, su renk değiştirme ajanları, polialüminyum klorür, poliamin, poliadmac vb. üretiyoruz. Özel Çözümler: ürünlerimiz özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir şekilde tasarlanmıştır.ve gereksinimlerinize en uygun çözümü bulmak için birlikte çalışacağız..   Birlikte, sürdürülebilir ve etkili su arıtma çözümlerine yol açalım.   WETEX Fuarı'ndaki standımıza hoş geldiniz demek için sabırsızlanıyoruz.    

2023

10/23

Alüminyum Profili Atık Su Arıtma

Alüminyum profilli atık sular, alüminyum profillerinin üretim sürecinde üretilen atık suları ifade eder.Alüminyum parçacıkları dahil, yağlar, kimyasal kalıntılar ve diğer kirlilikler.   Alüminyum profilli atık suları arıtmak için birkaç yöntem vardır: Yağışlama yöntemi: Bu, atık sudaki askılı katı parçacıkları ve kirlilikleri toplamak için kimyasal pıhtılaştırıcılar eklemeyi içeren yaygın bir atık su arıtma yöntemidir.Ayrım için dipte yerleşmelerine izin verir.. Merkezi kaçak ayrıştırma: Merkezi kaçak, atık suyu açık sıvıya ve çamurlara ayırmak için kullanılır.Atık sudaki kirlilikleri azaltmak için açıklanmış sıvıdaki daha hafif kirlilikler çıkarılırken. Biyolojik Tedavi: Organik maddeleri parçalayarak daha güvenli maddelere dönüştürmek için aktif çamur veya biyofiltreler gibi biyolojik işlemler kullanılabilir. Membran Ayrımcılığı: Mikrofiltrasyon, ultrafiltrasyon veya ters osmoz gibi çeşitli membran teknolojileri, atık sudan çözünmüş kirlilikleri ve ince parçacıkları filtrelemek ve ayırmak için kullanılabilir. Kimyasal Arıtma: Bazı spesifik atık sular, genellikle atık suyun spesifik bileşimine bağlı olarak, belirli kirleticileri çıkarmak için özel kimyasal işlemlere ihtiyaç duyabilir.   Bluwat Laboratuvarı, Alüminyum Profil Atık Suyu kimyasal işlemle denedi.   Adım 1: Suyla Renkleyici Ekle Adım 2: Polyaluminyum klorür ekleyin Adım 3: pH değerini 7-8'ye ayarlayın Adım 4: Polyakrilamit ekleyin   Gördüğünüz gibi, %99'u renk ve süspansiyon katıları çıkarıldı.   Eğer alüminyum profilin tedavisinde de sorun yaşıyorsanız, bu çözümü deneyin, geri bildirimlerinizi duymayı çok isteriz!

2023

10/20

Indo Water 2023 Fuarı'ndaki standımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Bluwat Kimya'dan selamlar!   Sizi, su arıtma kimyasalları ve çözümlerindeki en son gelişmelerimizi sergileyeceğimiz, yaklaşan Indo Water 2023 Fuarı'nda bize katılmaya davet etmekten heyecan duyuyoruz.   Etkinlik detayları: Sergi:Hint Suyu 2023 Tarih:30 Ağustos - 1 Eylül 2023 Çardak:BD 30, Salon C mekan:JIEXPO KEMAYORAN JAKARTA, ENDONEZYA   Neden Indo Water 2023 Fuarını Ziyaret Etmelisiniz? Sergide tipik olarak su temini ve sanitasyon, atık su arıtma, su kalitesi izleme, su altyapısı, su tasarrufu ve suyla ilgili teknolojilerdeki en son gelişmeler gibi konuları kapsayan çok çeşitli sergiler, seminerler, atölye çalışmaları ve sunumlar yer alıyor.Endonezya ve daha geniş Güneydoğu Asya bölgesindeki su kıtlığı, kirlilik ve yönetimin zorluklarını ele almayı amaçlamaktadır.   Bluwat Booth'u Neden Ziyaret Etmelisiniz? Bluwat, ünlü bir su arıtma kimyasalları üreticisidir. Çok çeşitli su arıtma kimyasalları, pıhtılaştırıcılar ve pıhtılaştırıcılar, suda renk giderici maddeler, polialüminyum klorür, poliamin, polidadmac vb. üretiyoruz. Özel Çözümler: Ürünlerimiz, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.Zorluklarınızı bilgili ekibimizle tartışın, gereksinimleriniz için en iyi çözümü bulmak için birlikte çalışacağız.     Sürdürülebilir ve etkili su arıtma çözümlerinin önünü birlikte açalım. Indo Water 2023'te sizleri standımıza bekliyoruz!  

2023

08/09

Doğal Mikrobiyal Deodorantımızla Hoş Olmayan Kokulara Veda Edin

Deodorant Ürün Açıklaması: Bu ürün probiyotikler, laktobasiller ve aktinomisetler gibi çeşitli mikroorganizmalardan oluşan yeni nesil bir mikrobiyal deodorant ve koku gidericidir.Mikrobiyal deodorant, gelişmiş mikrobiyal ekstraksiyon ve karışık fermantasyon teknolojisi kullanır ve çok sayıda yararlı bakteri ve oldukça aktif metabolitler içerir.Koku kaynaklarını ayrıştırabilir ve dönüştürebilir, koku kaynaklarındaki organik maddeleri etkili bir şekilde ayrıştırabilir, amonyak ve nitrojen içeriğini azaltabilir ve kokuları önemli ölçüde giderebilir.Ayrıca kokuların tekrarını etkili bir şekilde önleyebilir.Deneyler, bu ürünün amonyakın %96'sını ve hidrojen sülfürün %90'ını çıkarabildiğini ve koku konsantrasyonunu etkili bir şekilde azalttığını göstermiştir.   Uygulama kapsamı: Bu ürün, kimya fabrikaları, ilaç fabrikaları, mutfak atıkları arıtma tesisleri, mezbahalar, soya ürünleri fabrikaları, yetiştirme çiftlikleri, kanalizasyon arıtma tesisleri, çöp aktarma istasyonları ve çöp arıtma tesisleri gibi koku oluşturan yerler için uygundur.   fonksiyonlar: 1. Organik kirleticilerin ayrışmasını teşvik edin, BOİ ve KOİ'yi azaltın ve su kalitesini arındırın. 2. Kanalizasyon arıtma sistemlerinin arıtma kapasitesini geliştirin. 3. Çevresel kokuları ortadan kaldırın ve zararlı patojenlerin büyümesini engelleyin. 4. Kaynak geri dönüşümü ve çevre kirliliğinin azaltılması için organik atıkları kompostlamak. 5. Ortamdaki kokuları azaltın ve kanalizasyon borusu kokularını temizleyin. kullanım: Sprey deodorant (açık alanlarda koku tedavisi için) Örneğin, bir çöplükte, çöp çukurunun üzerine bir püskürtme cihazı kurun ve mikrobiyal deodorant çalışma solüsyonunu her gün dökülen çöpün üzerine püskürtün. Sprey deodorant (endüstriyel ve evsel atık gazların koku tedavisi için) Örneğin, bir kağıt fabrikasında, endüstriyel atık gazı topladıktan sonra koku giderme için bir püskürtme kulesi kullanın.Kokunun bileşimine bağlı olarak, kokuyu gidermek için çok kademeli bir püskürtme kulesi seçilebilir.Spesifik süreç, saha koşullarına göre teknik personel tarafından belirlenir.Bu ürünün çalışma solüsyonu püskürtme kulesinde dolaşan suya eklenebilir ve eklenen miktar hava hacmine ve koku konsantrasyonuna göre ayarlanabilir. Sprey deodorant (yerlerde koku giderme için) Örneğin bir mezbahada ürünü 10-50 kat oranında seyreltin ve doğrudan koku kaynağının üzerine ve kokunun özellikle kuvvetli olduğu yere püskürtün.Püskürtme sıklığı saha koşullarına göre ayarlanabilir. Koku giderme için kanalizasyona doğrudan ekleme (lağım suyu ve siyah ve kokulu su için uygundur) Örneğin, bir kanalizasyon arıtma tesisinde, organik içeriği etkili bir şekilde azaltabilen ve kokuları giderebilen kanalizasyon havuzuna (biyokimyasal havuz) belirli bir oranda mikrobiyal deodorant ekleyin. Depolama ve Paketleme: Ürünü serin ve karanlık bir yerde, raf ömrü altı ay olacak şekilde saklayın. Ürün 25kg'lık plastik bidonlarda veya müşteri isteğine göre ambalajlanmaktadır.    

2023

05/04

Su Ürünleri Atıksularının Kimyasal Arıtımı

Su ürünleri atıksuyu tipik olarak, uygun şekilde ele alınmadığı takdirde önemli bir ekolojik tehlike oluşturabilecek yüksek düzeyde besinler, askıda katı maddeler, çözünmüş doğal madde, amonyak ve azotlu maddeler içerir.   Su ürünleri yetiştiriciliği atık sularının arıtılmadan su kütlelerine deşarjı, ötrofikasyona, çözünmüş oksijen eksikliğine ve zararlı alg çiçeklerinin büyümesine neden olabilir.Ayrıca insan ve hayvan sağlığına zararlı olabilecek patojenleri ve parazitleri çevreye sokabilir.   Kimyasal arıtma, su ürünleri atık sularının arıtılmasında etkili yöntemler arasındadır.   Bluwat Laboratuvarında atık su arıtma jar testi yapıyoruz.   Adım 1: Atık su renginden kurtulmak için Su Renk Çözücü Madde ekleyin   Adım 2: Askıda kalan parçacıkların yükünün etkilerini azaltmak ve bunların bir araya topaklanmalarını sağlamak için polialüminyum Klorür ekleyin   Adım 3: Kirleticilerin ortadan kaldırılmasını desteklemek için pH'ı 7-8'e ayarlayın.   Adım 4: Asılı partikülleri topaklaştırmak için Poliakrilamid ekleyin.   Adım 5: Askıda katı maddelerin kabın dibine çökmesine izin vermek için karışımın belirli bir süre, genellikle 30 dakika ila 1 saat arasında seçim yapmasına izin verin.     Suyla Renk Giderici Ajan Hakkında, Lütfen Ziyaret Edin: http://mao.ecer.com/test/waterpurifyingchemicals.com/sale-36864495-bwd-01-chemicals-used-in-stp-plant-water-decoloring-agent-polymers- color-remove-clarification.html   Polialüminyum Klorür Hakkında, Lütfen şu adresi ziyaret edin: http://mao.ecer.com/test/waterpurifyingchemicals.com/sale-37285702-pac-chemicals-coagulation-in-water-purification-polyaluminium-chloride.html   Poliakrilamid Hakkında, Lütfen şu adresi ziyaret edin: http://mao.ecer.com/test/waterpurifyingchemicals.com/sale-36866898-cationic-anionic-and-nonionic-sludge-dewatering-polymer-what-is-the-best-for- çamur-susuzlaştırma.html   Bluwat Chemical, önde gelen su arıtma kimyasalları üreticisi ve su arıtma çözümü sağlayıcısıdır.   Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.      

2023

04/10

1 2 3 4