Yixing bluwat chemicals co.,ltd 86-510-87821568 eric.min@bluwat.com.cn
Paper / Pulp Making Color Fixing Agent and Retention Agent High Molecular Weight Polymer

Kağıt / Selüloz Renk Sabitleme Maddesi ve Tutma Maddesi Yüksek Moleküler Ağırlık Polimer

 • Vurgulamak

  boya sabitleme maddesi

  ,

  pamuk için boya sabitleme maddesi

 • Marka
  BLUFLOC KAPAK
 • Mülk
  katyonik poliakrilamid
 • uygulama
  Kağıt ve Kağıt Hamuru Sanayi
 • Üretici
  Bluwat Kimyasalları
 • Kapasite
  3000t/m
 • İhracat
  Asya, AB, Amerika
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  BLUWAT
 • Sertifika
  ISO9001, SGS, BV
 • Model numarası
  Blufloc CAP
 • Min sipariş miktarı
  1000kgs
 • Fiyat
  negotiable
 • Ambalaj bilgileri
  30kgs, 50kgs, 250kgs, 1250kgs davul
 • Teslim süresi
  7-10working gün
 • Ödeme koşulları
  D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union
 • Yetenek temini
  1000tons w /

Kağıt / Selüloz Renk Sabitleme Maddesi ve Tutma Maddesi Yüksek Moleküler Ağırlık Polimer

Tanım:

 1. Bir kağıt makinesinde tutmanın, büyük ölçüde bir süzme işlemi olduğu ve bu sayede, malzeme katılarının, şekillendirme kumaşı ve elyaf keçesi yoluyla süzülerek yakalandığı genel olarak kabul edilir.Filtrasyon veya mekanik tutma yoluyla üretilen tutma, temel ağırlık, donanım bileşimi, makine hızı, drenaj kuvvetleri, şekillendirme kumaşı türü ve şekillendirme bölümünün tasarımı dahil olmak üzere birçok işletme değişkeninden etkilenir.
 2. Yavaş hızlı tek telli makinelerde üretilen yüksek temel ağırlıklı, düşük küllü levhalar, bir tutma yardımcı programı olmadan bile oldukça yüksek tutma özelliğine sahip olabilir çünkü bu faktörler filtrasyon verimliliğini artırma eğilimindedir.Ancak kağıt yapımındaki eğilimler, daha düşük temel ağırlıklara, daha yüksek dolgu seviyelerine, daha hızlı makine hızlarına ve filtrasyon verimliliğini azaltan ve daha düşük alıkonma ile sonuçlanan çift telli şekillendiricilerin artan kullanımına yöneliktir.Alkali kağıt yapımında %30'luk dolgu yüklemeleri, kimyasal destekli tutma sayesinde artık elde edilebilmektedir.
 3. Pıhtılaşma, tutma sürecindeki ilk adımdır.Pıhtılaşma sırasında, küçük malzeme parçacıklarını çevreleyen ve onları iyi bir şekilde ayrı tutan elektrostatik yük küresi, bir katyonik kaynak (pıhtılaştırıcı) tarafından nötralize edilir.İtici kuvvetlerin kapsamını azaltmak, parçacıkların birbirine yaklaşmasını sağlar.İnce tanecikleri ayıran mesafe, yüksek moleküler ağırlıklı bir polimerin (flokülant) partiküller arasında bir "köprü" oluşturacak şekilde geçebileceği ve oluşturan ağdan süzülerek tutulabilen aglomeralar üretecek kadar küçük olduğunda etkili pıhtılaşmaya ulaşılır.

Özellikleri:

 1. Yüksek tutma oranı, %90'a ulaşın
 2. Yüksek katı içerik, %40'tan fazla
 3. İyi akışkanlık, hızlı çözünme, kolay dozajlama, otomatik ekleme
 4. Düşük dozaj, MT kağıt başına 300 gram ~ 1000 gram
 5. Çeşitli kağıt türlerinde kullanılan geniş PH aralığına uygulanabilir
 6. toksik olmayan, organik çözücü yok, ikincil kirlilik yok

 
Tipik Özellikler:

Öğe dizin
Dış görünüş: Beyaz katı toz
Moleküler ağırlık: 6-10 milyon
Katyonik Yük Yoğunluğu: %10-40
Raf ömrü: 2 yıl

 

Fonksiyonlar:

 1. Küçük elyafın tutma oranını ve kağıt hamuru dolgusunu önemli ölçüde iyileştirin, kağıt hamuru başına MT kağıt başına 50-80 kg'dan fazla tasarruf edin.
 2. Beyaz su kapalı sirkülasyon sisteminin iyi çalışmasını ve maksimum güç vermesini sağlayın, beyaz suyu berraklaştırmayı kolaylaştırın ve beyaz su kayıp konsantrasyonunu %60-80 oranında azaltın, atık sudaki tuz içeriğini ve BOİ'yi azaltın, kirliliği azaltın tedavi maliyeti.
 3. Battaniyenin temizliğini iyileştirin, makinenin daha iyi çalışmasını sağlar.
 4. Vurma derecelerini düşürün, telin tahliyesini hızlandırın, kağıt makinesinin hızını artırın ve buhar tüketimini azaltın.
 5. Özellikle kültür kağıdı için kağıt boyutlandırma derecesini etkili bir şekilde iyileştirebilir, boyutlandırma derecesini yaklaşık %30 oranında iyileştirebilir, reçine boyutunu ve alüminyum sülfat kullanımını yaklaşık %30 oranında azaltmaya yardımcı olabilir.
 6. Islak yaprak kağıdın gücünü iyileştirin, kağıt yapım koşullarını iyileştirin.

 

Uygulama yöntemi:
 1. Otomatik dozlama: Blufloc CAP çözümü → pompa → otomatik akış ölçer → otomatik seyreltme tankı → vidalı pompa → akış ölçer → tel.
 2. Manuel doz: seyreltme tankına yeterince su ekleyin → çalkalayın → Blufloc CAP solüsyonu ekleyin, 10 - 20 dakika karıştırın → depolama tankına aktarın → ana kutuya
 3. Not: Seyreltme konsantrasyonu genellikle 200 - 600 kezdir (% 0,3 - 0,5), tel kutusundan önce yüksek kutu veya boru seçilmelidir, dozaj genellikle 300 - 1000 gram / tondur (kuru hamura göre)

 
Paket ve Depolama:

 1. Zararsızdır, yanıcı ve patlayıcı değildir, oda sıcaklığında saklanabilir, güneşe maruz bırakılamaz.
 2. 25 kg'lık kraft kağıt torba içinde iç pe torba ile paketlenmiştir.

Kağıt / Selüloz Renk Sabitleme Maddesi ve Tutma Maddesi Yüksek Moleküler Ağırlık Polimer 0

 

 
 

Servisimiz:

Üretim araştırması ve satış sonrası hizmet için 15 yıldan fazla deneyime ve 20'den fazla mühendise sahibiz, gelişmiş laboratuvar ekipmanları test gereksinimlerinizi karşılayabilir.

 • VIP Hizmet

Müşterileri ürünleri kullanmaya yönlendirmeye yardımcı olmak için Özel Müşteri Hizmetleri Uzmanı.

 • Müşteri Hizmetleri

Düzenli ayrıntılı izleme raporları, daha fazla fayda elde etmenize ve karyolaları azaltmanıza yardımcı olacak profesyonel öneriler ve çözümler sağlamak için müşterilerin uygulama performansları hakkında güncel kalmasını sağlar.Tekstil, Kağıt, Boya Fabrikası için Yüksek Verimli Su Renk Açıcı Madde

 
 

Şirket Bilgisi:

 

 • Bluwat Chemicals, Çin'de su arıtma kimyasalları ve petrol sahası kimyasallarının profesyonel bir tedarikçisidir.Müşterilerimize içme suyu, atık su, proses suyu arıtımı ve ayrıca petrol/gaz sondajı ve petrol üretimi dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda optimum kontrol sağlamak için hem geleneksel hem de yenilikçi ürünler sunuyoruz.
 • Temel ürünlerimiz su ve polimerin arıtılması için inorganik pıhtılaştırıcılar ve organik topaklaştırıcılar, petrol/gaz sondajı için PHPA/Polyacrylamide ve EOR (gelişmiş petrol geri kazanımı).Ayrıca sondaj uygulaması için PAC ve CMC tedarik ediyoruz.
 • Ürünlerimiz için dünyanın her yerindeki müşterilerimize rekabetçi ürünler sunmak için kendi fabrikalarımızı kurduk.Geliştirme çalışmalarımız, kimyasallarda daha yüksek performans ve daha düşük dozaj elde etmek için müşterilerimizle birlikte çalışmayı vurgulamaktadır.
 • Ana işimiz dış pazar içindir, müşterilerimizin gereksinimlerine göre rekabetçi ürünler ve verimli çalışma sağlar, ayrıca profesyonel uygulama desteği sağlarız.
 • Avrupa, ABD, Güney ve Orta Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, BDT ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın 30'dan fazla ülkesine kimyasallarımızı ihraç ediyoruz. Farklı pazarlardaki ürünler ve bazı önemli pazarlarda ajan olarak iyi işbirliği ortaklarımız oldu.