Mesaj gönder
Yixing bluwat chemicals co.,ltd
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Katyonik Poliakrilamid > Etkili Flokkulant Katyonik Polyakrilamit Tozu C3h5no Pam Geliştirilmiş Performans İçin

Etkili Flokkulant Katyonik Polyakrilamit Tozu C3h5no Pam Geliştirilmiş Performans İçin

Ürün Detayları

Place of Origin: China

Marka adı: Bluwat

Sertifika: ZDHC

Model Number: CPAM

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Minimum Order Quantity: 1000KG

Fiyat: negotiable

Packaging Details: 25Kgs net in Kraft or PE bag or as per clients’ requirements.

Delivery Time: 15 days

Payment Terms: L/C, T/T, OA

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

Katyonik Poliakrilamid Topaklayıcı

,

katyonik poliakrilamit pam

,

Kationik pam flokulanı

Moleküler formül:
C3H5NO
Kalıcılık süresi:
2 yıl
Dış görünüş:
Beyaz toz
Kütle yoğunluğu:
0.8-1
Ürün Adı:
katyonik poliakrilamid
Katı İçerik:
%89 min
çözünürlük:
Suda çözünebilir
Moleküler ağırlık:
Yüksekten Çok Yükseğe
Moleküler formül:
C3H5NO
Kalıcılık süresi:
2 yıl
Dış görünüş:
Beyaz toz
Kütle yoğunluğu:
0.8-1
Ürün Adı:
katyonik poliakrilamid
Katı İçerik:
%89 min
çözünürlük:
Suda çözünebilir
Moleküler ağırlık:
Yüksekten Çok Yükseğe
Etkili Flokkulant Katyonik Polyakrilamit Tozu C3h5no Pam Geliştirilmiş Performans İçin

Ürün Tanımı:

Blufloc Kationik Polyacrylamide

Bluflokasyonik poliakrilamit, değişen moleküler ağırlığa ve yük yoğunluğuna sahip katı bir toz, suda çözünür bir polimerdir.

Temel olarak çamurların su çekilmesini kolaylaştırmak, suyu arıtmak ve suda parçacıkların flokülünü teşvik etmek için kullanılır.Suyun içinde duran ince parçacıklar hızlı bir şekilde yerleşebilir.

 

Özellikleri:

Düşük dozlarda daha iyi su çekme performansı

Bu kimyasal, çamurlu pasta içindeki su içeriğini% 98'den% 70'e düşürerek rakiplerini büyük ölçüde geçebilir.

Katı maddeleri yakalamakta çok etkilidir.Suda kolayca çözünür ve basit bir işlevi vardır.Ayrıca, PH aralığı ne olursa olsun, bu kimyasal herhangi bir durumda çalışabilir.

 

Teknik parametreler:

Mülkiyet Değer
Ürün Adı Kationik polimer akrilamit (flokkulant, polieletrolit)
Moleküler ağırlık Yüksekten Çok Yükseklere
Depolama Şartları Soğuk ve Kuru Bir Yerde Saklayın
Kalıcılık süresi 2 yıl
Görünüşü Beyaz Toz
Moleküler formül C3H5NO
Katı İçerik % 89 Dakikası
Dayanıklılık Normal Sıcaklık ve Basınçta Sabit
pH Değeri 5-7
Şarj derecesi Çok Düşük Çok Yüksek
Çözünürlük Suda çözünür
 

Uygulamalar:

Çiğ Su Arıtma

Flokulasyon, çiğ suyu arıtmak için kullanılan bir işlemdir.Bu işlem, pıhtılaştırıcı eklenmesine dayanır., istenmeyen parçacıklar birbirine yapışır ve su tabanına batırılır.

 

Açıklama, çiğ suyun arıtılmasında yer alan başka bir işlemdir. Bu işlem, parçacıkları ve koşullu bakterileri çıkarmaya yardımcı olur ve suyu dezenfekte etmeye yardımcı olur.Bu süreç çökeltmeye dayanır., bu da su içinden süspansiyon parçacıklarının ayrılması ve filtrasyondur.

 

Endüstriyel Atık Su Arıtma

Birincil aydınlatma, sanayici su arıtmasında kullanılır, çünkü ikincil veya üçüncü dereceli arıtmaya taşınmadan önce suyun süspansiyonda bulunan katı maddelerin çıkarılmasına yardımcı olur.İkincil ve üçüncü dereceli işlemler suda kirleticilerin konsantrasyonunu daha da azaltır ve çevreye geri dönmeye uygun hale getirir..

 

Çamur kalınlaştırma ve su çekme, yukarıda belirtilen işlemlerden kaynaklanan kalıntıların hacmini azaltmak için kullanılan başka bir arıtma işlemidir.Bu, bu kalıntıların depolama maliyetlerini ve imha masraflarını azaltmaya yardımcı olur..

 

Çözümlü hava yüzdürme, endüstriyel atık su arıtmasında kullanılan bir başka işlemdir.Suyun içinde hava çözülür ve küçük birleştirilmiş kabarcıklar şeklinde dağılır, katı maddelere yapışır ve atık suyun yüzeyine yüzerler. Burada bu katı maddeleri ayırmak ve çıkarmak için özel yağlayıcı cihazlar kullanılır.

 

Kanalizasyon Arıtma

Atık su arıtmasında birincil arıtma ilk aşamadır.Bu süreç ham atık suyun fiziksel ve biyolojik arıtmasını içerir ve çökme tankları kullanır.Su içindeki en görünür kirleticilerin kaldırıldığı yer.

 

Çamurlar Çamur yoğunluğunu azaltır, atık suların miktarını azaltır, çamurların yoğunluğunu azaltır,ve tedavi edilmiş su çevreye geri bırakılmadan önce kokuların yayılmasını azaltır..

 

İşlem sanayileri

Kağıt üretimi, çözeltideki daha ince parçacıkların oranını azaltmak için tutma, ıslak güçlendirme ajanları ve tutma ajanları kullanır.Bu, üretilen kağıdın mekanik dayanıklılığını artırmak içindir..

 

Şeker üretimi de belirli işlemlere ihtiyaç duyar. Bunlardan biri çamur çöküşüdür, bu da şeker üretimi için gerekli olan liflerden melas ayırmak için kullanılan bir işlemdir.

 

Madencilik ve metalürji• endüstriyel atık su arıtmasında yer alabilirse de ayrıca kendi özel işlemini de içerir.Çamur kalınlaştırma ve su geri kazanımı, su geri kazanmak ve madencilik ve metalürji'de askıda kalmış katıları yoğunlaştırmak için atık suyun hacmini azaltmak için kullanılır.

 

Petrol ve Gaz Alanı

Petrol ve gaz sahaları söz konusu olduğunda, atık suların temizlenmesi, suda kirleticilerin konsantrasyonunu azaltmak ve süspansiyon katı maddeleri azaltmak için kullanılır.Daha sonra çamur arıtma, katı maddeleri atık sudan ayırmak için kullanılırSuyu yeniden kullanmak veya çevreye geri göndermek için uygun hale getirmek için daha fazla azaltmak için.

 

Destek ve Hizmetler:

Kationik Polyakrilamit için teknik destek ve servis sağlıyoruz. Teknik destek ekibimiz herhangi bir sorunuza cevap vermek ve yardımcı olmak için 24 saat 24 saat hizmet vermektedir.Kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.Ayrıca Katyonik Polyakrilamit kullanımınızı optimize etmenize yardımcı olmak için ürün eğitimi ve özelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.Mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya ve ürünlerimizle ilgili memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz..

 

Ambalaj ve Nakliye:

Kationik Polyakrilamit, 25 kg'lık torbalarda paketlenir ve gönderilir, paletlenir ve plastikle sarılır.