Mesaj gönder
Yixing bluwat chemicals co.,ltd
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Bitki Bazlı Deodorant > Kimyasal Tesisler İlaç Fabrikaları Doğal Bitki Özleri Kullanıyor Koku Nötrleştirici

Kimyasal Tesisler İlaç Fabrikaları Doğal Bitki Özleri Kullanıyor Koku Nötrleştirici

Ürün Detayları

Place of Origin: China

Marka adı: Bluwat

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Minimum Order Quantity: 500KG

Fiyat: 2-3 USD/KG

Packaging Details: 25 KG Plastic Drum

Delivery Time: 15 days

Payment Terms: L/C, TT, DP

Supply Ability: 50000 Tons per year

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:
Tip:
Deodorant
Raf ömrü:
36 ay
İsim:
Bitki Deodorantı
menşei ülke:
Çin
Başvuru:
Sanayi Kullanımı, Koku Suyu, Kiri, Havayı Giderir
Koku:
Bitki
İçindekiler:
Doğal Bitki Özleri
ambalajlama:
25 KG Plastik Bidon
Tip:
Deodorant
Raf ömrü:
36 ay
İsim:
Bitki Deodorantı
menşei ülke:
Çin
Başvuru:
Sanayi Kullanımı, Koku Suyu, Kiri, Havayı Giderir
Koku:
Bitki
İçindekiler:
Doğal Bitki Özleri
ambalajlama:
25 KG Plastik Bidon
Kimyasal Tesisler İlaç Fabrikaları Doğal Bitki Özleri Kullanıyor Koku Nötrleştirici

Ürün Açıklaması:

Bu ürün yeni nesil bir mikrobiyal deodorant ve koku gidericidir.Bileşenleri, laktobasil ve aktinomiçesler gibi çeşitli probiyotik mikrobiyal elementleri içerir.En son mikrobiyal yakalama teknolojisini ve karışık fermantasyon teknolojisini kullanır.Bileşiminde bol miktarda faydalı bakteri ve oldukça aktif metabolitler vardır.

Bu mikrobiyal deodorant sayesinde koku kaynaklarını ayrıştırıp dönüştürebilir ve koku kaynağının içerdiği organik maddeleri parçalayarak koku partiküllerinin hızla yok edilmesini sağlar.Ayrıca amonyak ve nitrojen içeriğini de azaltabilir ve kötü kokuları önemli ölçüde ortadan kaldırır.Testler, havada üretilen amonyakın %96'sını ve hidrojen sülfürün %90'ını giderebildiğini ve bunun da koku konsantrasyon seviyesini açıkça azalttığını kanıtlamıştır.

Bu devrim niteliğindeki mikrobiyal deodorant, kokuların hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasından daha fazlasıdır.Ayrıca kokuların geri gelmesini önemli ölçüde önleyen bir mekanizma ile donatılmıştır.Kesinlikle koku sorunlarına çok yönlü çözümler sağlayabilen bir performans paketidir.

 

Özellikler:

Kanalizasyon arıtma sistemleri, organik olarak oluşturulan kirleticileri azaltmak ve su arıtma seviyesini artırmak için geliştirilebilir.Bu, BOD (biyokimyasal oksijen ihtiyacı) ve KOİ (kimyasal oksijen ihtiyacı) seviyelerinin düşmesine katkıda bulunarak su kaynaklarının kalitesini artırabilir.Ek olarak, organik atıkları kompostlaştırarak ve ayrıştırma sürecini kaynakları geri dönüştürmek için kullanarak ortamdaki koku en aza indirilebilir ve bu da kirliliğin azaltılmasına yardımcı olabilir.

Ayrıca, ayrışmanın yardımıyla bu, zararlı patojenlerin büyümesini de engelleyebilir ve karşılığında kanalizasyon borularından veya diğer ilgili kaynaklardan gelen kokuları azaltabilir.Kanalizasyon arıtma sistemleri bu nedenle ayrışma sürecinden büyük ölçüde faydalanabilir ve genel su arıtma kapasitesinin artırılmasına yardımcı olabilir.

 

Teknik parametreler:

Parametre Değer
İsim Bitki Deodorantı
Tip Deodorant
İçindekiler Doğal Bitki Özleri
Raf ömrü 36 Ay
Menşei ülke Çin
Başvuru Sanayi Kullanımı, Koku Giderici Su, Katı, Hava
Ambalajlama 25 KG Plastik Bidon
Koku Bitki
 

Uygulamalar:

gibi istenmeyen kokulara neden olan yerler için idealdir.kimyasal bitkiler,ilaç fabrikaları,mutfak atık arıtma tesisleri,mezbahalar,soya ürünü fabrikaları,yetiştirme çiftlikleri,arıtma tesisleri,çöp aktarma istasyonları, Veçöp arıtma tesisleri.

 

Destek ve Hizmetler:

Bitki Deodorant Teknik Destek ve Servis

Plant Deodorant'ta size mümkün olan en iyi teknik desteği ve hizmeti sunmak için çalışıyoruz.Uzmanlardan oluşan ekibimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle size güvenilir ve güvenli bir deneyim sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bitki Deodorantı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen support@plantdeodorant.com adresinden bizimle iletişime geçin.Uzmanlardan oluşan ekibimiz, sorularınızı veya endişelerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.Ayrıca, Bitki Deodorantı ürünlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok çeşitli faydalı öğreticiler ve SSS'ler sunuyoruz.

Daha fazla sorunuz için lütfen support@plantdeodorant.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Bitki Deodorantından en iyi şekilde yararlanmanıza ve evinizin taze ve temiz kokmasını sağlamanıza yardımcı olmak için her zaman buradayız.

 

Paketleme ve Nakliye:

Paketleme ve Nakliye

Bitki Deodorantı, koruyucu bir baloncuklu ambalaj tabakasına sahip bir kutu içinde gönderilir.Kutu, içeriğinin nakliye sırasında bozulmadan kalmasını sağlamak için kurcalamaya dayanıklı bir mühürle kapatılmıştır.Ayrıca kutu, kolay takip için ürün adı ve bir barkod ile etiketlenmiştir.

Gönderim süreci, üçüncü taraf bir sağlayıcı tarafından gerçekleştirilir.Müşterilerin gönderilerinin ilerleyişini kolayca takip edebilmeleri için tüm paketler bir takip numarası ile gönderilir.

 

Kimyasal Tesisler İlaç Fabrikaları Doğal Bitki Özleri Kullanıyor Koku Nötrleştirici 0