Mesaj gönder
Yixing bluwat chemicals co.,ltd
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Katyonik Poliakrilamid > C3H5NO Sabit Flocculant Katyonik Polyacrylamide Katı İçeriği 89% Min

C3H5NO Sabit Flocculant Katyonik Polyacrylamide Katı İçeriği 89% Min

Ürün Detayları

Place of Origin: China

Marka adı: Bluwat

Sertifika: ZDHC

Model Number: CPAM

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Minimum Order Quantity: 1000KG

Fiyat: negotiable

Packaging Details: 25Kgs net in Kraft or PE bag or as per clients’ requirements.

Delivery Time: 15 days

Payment Terms: L/C, T/T, OA

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

c3h5yok floculant katyonik

,

% 89 flokülant katyonik

,

Kationik pam 89%

Kütle yoğunluğu:
0.8-1
Kalıcılık süresi:
2 yıl
Dış görünüş:
Beyaz toz
pH Değeri:
5-7
Moleküler formül:
C3H5NO
Ürün Adı:
katyonik poliakrilamid
çözünürlük:
Suda çözünebilir
Katı İçerik:
%89 min
Kütle yoğunluğu:
0.8-1
Kalıcılık süresi:
2 yıl
Dış görünüş:
Beyaz toz
pH Değeri:
5-7
Moleküler formül:
C3H5NO
Ürün Adı:
katyonik poliakrilamid
çözünürlük:
Suda çözünebilir
Katı İçerik:
%89 min
C3H5NO Sabit Flocculant Katyonik Polyacrylamide Katı İçeriği 89% Min

Ürün Tanımı:

Blufloc Kationik Polyakrilamit, değişken moleküler ağırlığı ve yük yoğunluğu olan katı, suda çözünür bir polimerdir.Birçok atık su ve endüstriyel işlemde kullanılması gereklidir, çünkü birden fazla uygulama için uyarlanabilir.

En yaygın örnekler çamur su çekimi, su temizliği ve suyun içindeki parçacıkların flokülasyonudur. Bu parçacıklar kimyasal ile birleştirildiğinde,Hızla ince süspansiyon katı olarak yerleşiyorlar..

 

Özellikleri:

Polimerler daha düşük dozlarda daha üstün su çekme performansına sahiptir, bu da çamur pastasındaki su içeriğinin% 98'den% 70'e düşürülmesini sağlar.Polimerler ayrıca yüksek katı toplama vardır, bu da verimi ve pasta katılarını artırabilir..

polimer kolayca suda çözünür, bu nedenle basit ve verimli bir işleyişe sahiptir. Önerilen dozajın korozif olmayan özelliği ayrıca düşük seviyelerde ekonomik ve etkili hale getirir.maliyetine uygun hale getirmek.

Ek olarak, geniş bir pH aralığında iyi performans gösterir. Tüm bu özellikler polimerleri güvenilir ve verimli bir seçim haline getirir.

 

Teknik parametreler:

Mülkiyet Değer
Dayanıklılık Normal Sıcaklık ve Basınçta Sabit
Kalıcılık süresi 2 yıl
Moleküler ağırlık Yüksekten Çok Yükseklere
Çözünürlük Suda çözünür
Şarj derecesi Çok Düşük Çok Yüksek
Depolama Şartları Soğuk ve Kuru Bir Yerde Saklayın
pH Değeri 5-7
Katı İçerik % 89 Dakikası
Moleküler formül C3H5NO
Ürün Adı Kationik Polyakrilamit
Polyelektrolit - Evet.
Flokkulant - Evet.
PAM - Evet.
 

Uygulamalar:

Çiğ suyun arıtılması, floğlama ve açıklama gibi birkaç adım atmayı gerektirir.ikincil ve üçüncü dereceli tedaviAtık su arıtma, birincil arıtmayı ve çamurların kalınlaştırılmasını ve arıtılmasını içerir.

Süreç endüstrilerinin su arıtma konusunda bazı özel ihtiyaçları vardır.Madencilik ve metalürji endüstrileri çamur kalınlaştırma ve su geri kazanma gerektirirkenPetrol ve gaz sahalarının atık su arıtma ve çamur arıtma gibi kendi özel ihtiyaçları vardır.

 

Destek ve Hizmetler:

 

Katyonik Polyakrilamit için Teknik Destek ve Hizmet

XYZ Corporation'da, müşterilerimizin Katyonik Polyakrilamit ürünlerinin en yüksek kalitesini sağlamak için kapsamlı ve güvenilir bir teknik destek ve hizmet gerektirdiğini anlıyoruz.Müşterilerimize üstün teknik destek ve hizmet sunmaya kararlıyız..

Deneyimli profesyonellerimizden oluşan ekibimiz teknik yardım sağlayacak ve Katyonik Polyakrilamit hakkında sorularınıza cevap verecektir.ya da size mümkün olan en iyi desteği ve hizmeti sunmak için sohbetMüşteri hizmetleri ekibimiz bilgili ve ihtiyaçlarınız için doğru ürünü bulmanıza yardımcı olmaya isteklidir.

Ayrıca katyonik poliakrilamit ürünlerimizin ücretsiz örneklerini de sunuyoruz, böylece satın almadan önce test edebilirsiniz.Cationic Polyacrylamide ürünlerinin kurulumu ve bakımı için teknik tavsiye ve yardım sağlamak için mühendislerimiz mevcuttur.

XYZ Şirketi'nde, Katyonik Polyakrilamit ürünleri için en iyi teknik desteği ve hizmeti sunmaya kararlıyız.Bilgili müşteri hizmetleri ekibimiz ve deneyimli mühendislerimiz size doğru ürünü bulmanıza yardımcı olmak ve Katyonik Polyakrilamidin en yüksek kalitesini sağlamak için buradalar..

 

Ambalaj ve Nakliye:

 

Kationik Polyakrilamit, plastik filmle kaplı 25 kg kağıt-plastik kompozit torbalarda veya plastik filmle kaplı kraft kağıt torbalarında paketlenir ve daha sonra 20 fitlik konteynerlerde gönderilir.İç ambalajı 25 kg net ağırlıkta polietilen plastik torbalardır.Her bir konteyner 12,5 ton brüt ağırlık taşıyor.