Ana sayfa ÜrünlerKatyonik Poliakrilamid

Çökeltme Birincil Çamur Katyonik Flcculant Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj

Sertifika
Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar
Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Biz Bluwat BWD-01 Su Decoloring Ajan ve Polyelectrolyte, her ikisi de Bangladeş tekstil tesisleri atık arıtma tedavisinde çok iyi bir performansa sahip

—— Afroz Noman

Burada, BWD-01 su renklendirme ajanının ve BLUWAT'ın PAC tedarikçisinin iyi bir perfromansı olduğunu doğrulamak istiyoruz.

—— Momhamed Shajahan

Bu vesileyle, Blufloc Polyacryalmide'ın su arıtma ve çamur susuzlaştırma için ETP'mizde çok iyi bir performans sergilediğini onaylıyoruz, daha fazla siparişimiz olacak

—— Amin Binns

Burada, 2015 yılında 100tonun uyguladığı BWD-01 su arıtma cihazının çok iyi çalıştığını onaylamak istiyoruz.

—— Frank Stuart

Ben sohbet şimdi

Çökeltme Birincil Çamur Katyonik Flcculant Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj

Çökeltme Birincil Çamur Katyonik Flcculant Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj
Çökeltme Birincil Çamur Katyonik Flcculant Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj Çökeltme Birincil Çamur Katyonik Flcculant Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj

Büyük resim :  Çökeltme Birincil Çamur Katyonik Flcculant Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BLUWAT
Sertifika: ISO9001, SGS, BV
Model numarası: Blufloc C8020
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000kgs
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 30kgs, 50kgs, 250kgs, 1250kgs davul
Teslim süresi: 5-10days

Çökeltme Birincil Çamur Katyonik Flcculant Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj

Açıklama
Kimyasal adı: Katyonik Poliakrilamid Ticaret unvanı: Blufloc C8020
Eşdeğer: Zegat 8135 Moleküler ağırlık: 8-10million
Viskozite: > 8000cps Uygulama: Birincil çamur susuzlaştırma
Vurgulamak:

water soluble polymer

,

industrial water treatment chemicals

Susuzlaştırma Primer Çamur Katyonik Topaklayıcı Poliakrilamid Yüksek Verimli ve Düşük Dozaj

Blufloc Katyonik Poliakrilamid Genel :

  1. Blufloc C8020, atık su akışlarının arıtılması dahil olmak üzere bir dizi endüstriyel ve proses uygulamasında kullanım için kullanılan yüksek moleküler ağırlıklı bir katyonik poliakrilamittir, çok yönlü bir polimer ürünüdür ve özellikle bant filtresi, santrifüj ve vidalı pres içeren atık su arıtma uygulamaları için yararlıdır. susuzlaştırma, su arıtımı, süzme, kalınlaştırma veya Çözünmüş Hava Flotasyonu tesisinde kullanım.
  2. Bir atık su arıtma tesisinde çıkan askıda kalan katı maddeler, ham atık sudan ve biyolojik arıtma işlemlerinde üretilen katı maddelerden elde edilir. Katılar, hastalıkların bulaşmasına katkıda bulunabilecek mikroorganizmaları ve ayrıca insanlara tehlikeli veya toksik olabilen veya genel olarak çevreye zararlı etkileri olan organik ve inorganik kirletici maddeler içerme eğilimindedir. Bu nedenlerden dolayı, çamurun uygun şekilde işlenmesi, atık su arıtma tesisinin tasarım ve işletiminin çok önemli bir bileşenidir. Genel olarak çamur olarak adlandırılan bu katı maddelerin, su ve organik içerikleri azaltmak ve atıkların yeniden kullanım veya nihai bertaraf için uygun hale getirilmesi için atık su arıtma işleminde çeşitli noktalardan toplanması gerekir. Çamur arıtma seviyesi ve yöntemi, çamurun üretildiği atık su arıtma işleminin türüne bağlıdır ve kalınlaşma, susuzlaştırma, sindirim, kompostlama ve nihai bertarafı içerebilir.
  3. Blufloc Katyonik seri topakları ayrıca çeşitli moleküler ağırlıklarda sunulur. Bu, müşterinin düşük kesme uygulamaları için düşük moleküler ağırlıklar (örneğin yerçekimi kayışı kalınlaştırıcı) gibi düşük moleküler ağırlıklar gibi yüksek kesme ortamları için çok yüksek moleküler ağırlıklar gibi uygulama ihtiyaçlarına bağlı olarak optimum polimeri seçmesini sağlar.

Genel Çamur Arıtma İşlemi:

Blufloc Katyonik Poliakrilamid Spesifikasyonları

Ticari unvan: Blufloc Katyonik C8020
Standart: GB17514-2008
Adedi: 500kgs
Teslimat süresi: Ödemenizi aldıktan sonra 10 iş günü içinde
Paket: Palet üzerinde 25kgs kraft torba veya beyaz PE torba içinde paketlenmiş ve 16-18ton / FCL, veya 700kgs big bag
Numune: Test etmek ücretsiz
Moleküler ağırlık: 8-10million
Yük yoğunluğu: 20-30%
Kütle yoğunluğu: Yaklaşık 0.6-0.8
Katı içerik: % 89 dak
Aktif İçerik: 100%
Önerilen Çalışma Konsantrasyonu: % 0.2

Blufloc katyonik poliakrilamidin fonksiyonu

  1. Açıklama ve saflaştırma etkisi;
  2. Yerleşim rolünü teşvik etmek;
  3. Filtreleme etkisi;
  4. Kalınlaşma etkisi ve diğer etkiler.5. Atık su arıtımında, çamur yoğunlaştırma ve susuzlaştırma, maden işleme, kömür yıkama, kağıt yapımı vb., çeşitli alanların gereksinimlerini tam olarak karşılayabilir.

Katyonik poliakrilamid uygulaması

  1. Ağırlıklı olarak katılaşma, temizleme, konsantrasyon ve çamur susuzlaştırma işlemleri dahil olmak üzere katı-sıvı ayırma işlemi endüstrisinde kullanılan topaklaştırıcı ajan olarak, ana endüstri uygulaması: şehir kanalizasyon arıtma, kağıt endüstrisi, gıda işleme endüstrisi, petrokimya endüstrisi, metalurjik atıksu sanayi, maden işleme endüstrisi, boya endüstrisi ve şeker endüstrisi ve çeşitli sanayi türleri. Kentsel atık su ve et, kümes hayvanları, gıda işleme atık sularının çamur ve çamur susuzlaştırma işlemlerinde kullanılır; bunun içinden, negatif yüklü organik kolloidde çamur üzerinde pozitif yüklü gruplar bulunur ve koloidal için polimer köprünün ve mükemmel uyum fonksiyonunun nötrleştirici etkisinin nötralizasyon etkisi parçacıklar, süspansiyondan ayrılmış büyük bir topak halinde toplanır. Belirgin etki, düşük doz.
  2. Kağıt endüstrisinde kağıt kuru mukavemet ajanı, tutma ajanı, filtre yardım ajanı, kağıt kalitesini büyük ölçüde artırabilir, maliyetten tasarruf edebilir, kağıt fabrikası üretim kapasitesini artırabilir. Kağıdın fiziksel gücünü arttırmak, elyaf veya ambalaj kaybını azaltmak, su filtresini hızlandırmak, iyileştirme, tutma yardımı ve filtre etkisine yardımcı olmak için doğrudan ve inorganik tuz iyonları, lif ve diğer organik polimer elektrostatik köprüler olabilir. Beyaz suyun arıtılması için kullanılabilir, aynı zamanda, deinking işleminde de önemli topaklanmalara sahip olabilir.
  3. Elyaf çamuru (asbest - çimento ürünleri), asbest - çimento ürünlerinin su drenaj özelliklerini iyileştirmiş, asbest malzemesi mukavemetini arttırmış; yalıtım levhası, katkı maddeleri ve lif kombinasyon yeteneğini artırabilir.

İletişim bilgileri
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)