Ana sayfa

Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili

şirket Profili
Bluwat Chemicals , Çin'de su arıtma kimyasallarının profesyonel bir tedarikçisidir. İçme suyu, atık su, proses suyu arıtımı da dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda optimum kontrol sağlamak için müşterilerimize geleneksel ve yenilikçi ürünler sunmaktayız. Biz tedavi maliyetinizi azaltmak için profesyonel üretici ve hizmet tedarikçisi olmak için elimizden geleni çalışıyoruz.

Temel ürünlerimiz, su arıtımı için pıhtılaştırıcılar ve pıhtılaştırıcılar ve petrol / gaz sondajı ve EOR için polimerlerdir (geliştirilmiş yağ geri kazanımı).

E-İş modeli ve operasyon, Bluwat Chemicals'ın temel değeridir, hızlı geri besleme, yüksek verimlilik, düşük işletme maliyeti, dünyanın her yerindeki ortaklarla işbirliği ilişkisi kurmak kolaydır. Geçtiğimiz 15 yılda, 80'den fazla ülkeye ve bölgeye 400.000 tondan fazla ürün sattık.

Şimdi, biz dünyada BWD-01 Su Decoloring Ajan üst üreticisi.

Son 10 yılda 3 modern kimyasal tesis kurduk ve yatırdık:

  1. 2004 yılında Yixing'deki Bluwat Plant: BWD-01 Water Decoloring Agent'ın lider ve profesyonel üreticisi, PolyDADMAC , Polyamine vb.
  2. 2006 yılında Zibo'daki Bluwat Plant: Farklı derecelerde PAC üretimi, ferrik sülfat tozu ve granül e.
  3. 2007 yılında Haibei'deki Bluwat Plant: Çin'de en iyi 5 üreticidir ve tüm sınıflarda Polyacrylamide tozu ve emülsiyon üretmektedir.

Ürünlerimizin yenilik ve kalite kontrolünü desteklemek için profesyonel teknik ekiplerimiz var.

NALCO, KEMIRA, BASF, BRENNTAG ve SNF gibi dünyaca ünlü büyük şirketlerle güçlü işbirliğimiz var.

Tesislerimizi ziyaret etmeye hoş geldiniz ve birlikte kazan-kazan işbirliği var!

Mavi Su, Yeşil Yaşam!

Bluwat Bitkileri Anlık Görüntüsü:

Bluawt İş Ortakları:

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

İşte başarılı bir E-İş deneyimine sahibiz :

  • Deneyimli bir Çinli kimya mühendisi olan Bluwat kimyasallarının kurucusu Bay Ling Kunsheng, 2000 yılından önce e-ticarete başlıyor, daha sonra 2002 yılında www.bluwat.com.cn'ye kayıt oldu, BWD-01 Su Decoloring Ajan ve Çin koagülantlarını satmaya başladı. ve internet üzerinden dünyaya flokülerler, Alibaba, Made-in-China gibi önde gelen B2B web siteleri ve Google, Baidu vb.

  • E-İş modeli ve operasyon, Bluwat kimyasallarının temel değeri, hızlı geri besleme, yüksek verimlilik, düşük işletme maliyeti, dünyanın tamamında ortaklar ile işbirliği ilişkisi kurmak kolaydır. Geçtiğimiz 13 yılda 400.000 tondan fazla Su Decoloring Ajan, Flokülant ve pıhtılaştırıcı madde, su arıtımında kullanılan polimerler, tekstil atık arıtma, petrol sondajı, madencilik, kağıt üretimi sattık.

  • Başarı işinden sonra, üretim, araştırma ve geliştirme, satış hizmeti konusunda büyük yatırımlar yaptık. Dünyadaki tüm iş ortaklarımıza katma değerli ürünler sunmak için profesyonel ekibimiz vardı.

  • Son 10 yılda üç modern kimyasal tesis kurduk ve yatırım yaptık:
  • Yixing'deki 2004 yılında Bluwat Plant : BWD-01 Su Decoloring Ajan, PolyDADMAC, Polyamine vb.
  • 2006 yılında Zibo'daki Bluwat Fabrikası : Farklı sınıflar, ferrik sülfat tozu ve granül ile PAC üretimi
  • 2007 yılında Huaibei'deki Bluwat Plant : tüm sınıflarda poliakrilamid üreterek Çin'deki en iyi üreticilerinden biridir.

Bluwat şirket tarihi:

Çin'de Bluwat 3 Bitkiler:

Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Bluwat, Blufloc, BWD-01

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 20000000-30000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!