Ana sayfa ÜrünlerNoniyonik Poliakrilamid

Suda Çözünebilir Noniyonik Poliakrilamit Partikül Büyüklüğü 20 - 100 Ağız GB 17514-2008

Sertifika
Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar
Çin Yixing bluwat chemicals co.,ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Biz Bluwat BWD-01 Su Decoloring Ajan ve Polyelectrolyte, her ikisi de Bangladeş tekstil tesisleri atık arıtma tedavisinde çok iyi bir performansa sahip

—— Afroz Noman

Burada, BWD-01 su renklendirme ajanının ve BLUWAT'ın PAC tedarikçisinin iyi bir perfromansı olduğunu doğrulamak istiyoruz.

—— Momhamed Shajahan

Bu vesileyle, Blufloc Polyacryalmide'ın su arıtma ve çamur susuzlaştırma için ETP'mizde çok iyi bir performans sergilediğini onaylıyoruz, daha fazla siparişimiz olacak

—— Amin Binns

Burada, 2015 yılında 100tonun uyguladığı BWD-01 su arıtma cihazının çok iyi çalıştığını onaylamak istiyoruz.

—— Frank Stuart

Ben sohbet şimdi

Suda Çözünebilir Noniyonik Poliakrilamit Partikül Büyüklüğü 20 - 100 Ağız GB 17514-2008

Suda Çözünebilir Noniyonik Poliakrilamit Partikül Büyüklüğü 20 - 100 Ağız GB 17514-2008
Suda Çözünebilir Noniyonik Poliakrilamit Partikül Büyüklüğü 20 - 100 Ağız GB 17514-2008 Suda Çözünebilir Noniyonik Poliakrilamit Partikül Büyüklüğü 20 - 100 Ağız GB 17514-2008

Büyük resim :  Suda Çözünebilir Noniyonik Poliakrilamit Partikül Büyüklüğü 20 - 100 Ağız GB 17514-2008

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Blufloc
Sertifika: ISO/SGS/BV
Model numarası: N830
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500KGS
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 25kgs net kraft torba veya beyaz pe torba iç pe torba ile palet üzerinde veya 750kgs net büyük çanta
Teslim süresi: 10 iş günü sonra ödeme aldı
Ödeme koşulları: T/t veya l/c
Yetenek temini: Ayda 3,000MT

Suda Çözünebilir Noniyonik Poliakrilamit Partikül Büyüklüğü 20 - 100 Ağız GB 17514-2008

Açıklama
Ürün adı: İyonik Olmayan Poliakrilamid Uygulama: Su Arıtma, Kağıt yapımı, madencilik, tekstil, şeker ve sondaj
Moleküler ağırlık: Orta Şarj derecesi: Çok düşük
CAS No: 9003-05-8 Başka İsimler: Polimer Topaklaştırıcı, Polielektrolit, APAM
Standart: 17514-2008 Örnek: Ücretsiz test
Bağlantı noktası: Şangay Limanı, Çin sınıf: N850
Saflık: % 100
Vurgulamak:

iyonik olmayan poliakrilamid

,

su arıtma polimeri

Maden ve Delici Polimer İçin İyonik Olmayan Poliakrilamid, CAS No. 9003-05-8

Maden ve Sondaj Polimeri için İyonik Olmayan Poliakrilamid Topaklaştırıcı, CAS No. 9003-05-8

N-830 Sınıf

Açıklama: Atıksu Topaklaması

  1. PAM olarak da bilinen poliakrilamid , suda çözünür bir yüksek polimerdir. Kağıt Yapımı, Kimya, Petrol, Tekstil, Metalurji ve çevre koruma alanlarında kullanım alanı bulur.
  2. İyonik olmayan poliakrilamid (NPAM), akrilamid (C3H5NO moleküler formülüne sahip bir bileşik) alt birimlerinden oluşan suda çözünür bir polimerdir.
  3. İyonik olmayan poliakrilamid,% 0-10 arasında değişen bir anyonik yük yoğunluğu ile 5-8 milyon arasında yüksek bir molekül ağırlığına sahiptir.
  4. N830 sınıfımız düşük ila orta molekül ağırlığına, düşük şarj derecesine sahiptir.
  5. Suyun viskozitesini arttırmak (daha kalın bir çözelti oluşturmak) veya suda bulunan parçacıkların topaklanmasını teşvik etmek için en sık kullanılır.
  6. Belli bir miktarda içeren moleküler zincirdeki kutupsal gruplar nedeniyle, su içinde asılı kalan katı parçacıkların adsorpsiyonu yoluyla, parçacıklar arasında köprü kurarak ya da yük aracılığıyla partikül oluşumunu ve büyük blokların yoğunlaşmasına neden olabilir. Dolayısıyla, süspansiyon halindeki parçacıkların yerleşimini hızlandırabilir, filtrelemeyi ve diğer etkileri açıklığa kavuşturmak, geliştirmek için çözümü hızlandırdığı açıktır.
  7. Temel olarak demir ve çelik tesis atıksuları, galvanik atık sular, atık su metalurjisi, kömür yıkama atık su arıtma, çamur susuzlaştırma gibi çeşitli endüstriyel atık su topaklanma sedimantasyon, sedimantasyon ve arıtım işlemleri için kullanılır. Su arıtma arıtma ve şeker ve meyve suyu değirmenleri netleştirmek ve içme için de kullanılabilir.
  8. Suda çözünür, güvenli, toksik olmayan, hidrolitik stabilite, pH değeri, anti-klorin değişimine duyarlı değildir. Zararsız, yanıcı ve patlayıcı değildir, oda sıcaklığında saklanabilir, güneşte bırakılamaz. Ciltle temasında derhal bol su ile iyice yıkayın.

Özellikler:

Görünüm:

Kirli Beyaz Granül Toz

İyonik Yük:

Noniyonik

Parçacık boyutu:

20-100 elek

Moleküler ağırlık:

Düşük Orta

Hidroliz derecesi:

Düşük

Katı içerik:

% 89 Min

25 ° C'de yaklaşık Brookfield viskozitesi:

@% 1.0

> 1500

@% 0,50

> 600

% 0.25

> 300

Kütle yoğunluğu:

Yaklaşık 0.6-0.8

25 ° C'de Özgül Ağırlık:

1,01-1,1

Tavsiye edilen

Çalışma yoğunluğu:

% 0.1-0.5

PH (% 1 su çözeltisi):

6-9

Depolama Sıcaklığı (° C):

0 - 35

Raf ömrü:

2 yıl

Uygulama alanları:

Petrol Sahası Petrol Tersiyer Yağının Geri Kazanım Maddesi:

Doldurulmuş suyun reolojisini ayarlayabilir, sürüş sıvısının viskozitesini artırabilir, su tahrik dalgası ve verimini artırabilir, zemin katındaki su fazı geçirgenliğini azaltabilir ve suyun ve yağın eşit hızla ileriye akmasını sağlayabilir. Bunun etkisi, esas olarak, yağ üretiminde yağ alanlarının üçüncül yağ geri kazanımında kullanılmakta ve makromolekül poliakrilamid ürününün bir ton doldurulmasıyla yaklaşık 100 ila 150 ton daha fazla ham yağ üretilebilmesidir.

Kuyu Sondaj Çamuru Hammaddeleri:

Petrol sahası keşfi ve jeolojisi, su ve kömürün geliştirilmesi ve keşfedilmesinde, kuyu sondaj çamuru hammaddelerinin yapıştırıcısı olarak kullanılır, matkap uçlarının hizmet ömrünü artırabilir, matkap hızını ve sondaj görüntülerini iyileştirebilir ve matkabın değiştirilmesindeki tıkanmayı azaltabilir ve göze çarpan kabarma önleyici etkiye sahiptir ve petrol sahalarının kırılma sıvısı veya kontrol profilindeki ve tapalama suyunun tıkama maddesi olarak kullanılabilir.

çöktürücüdür:

Polarite geni, suda dağılmış katı partikülleri emer, partiküller arasında köprü kurar ve büyük agregaları biçimlendirir, sedimentasyon ve sudan ayrıştırır, sondaj sıvısında tortuları ve kili floküle eder.

Dağıtıcı:

Sondaj çamuru muamelesinde, bu ürün su kaybını azaltmak, etkin yapışmayı önlemek, sondaj verimliliğini artırmak için çamurun kayganlığını ve dengesini artırabilir.

Engelleme Ajanı:
Ürün Al3 +, Fe3 +, Ca2 + ve diğer iyonların etkisi altında çapraz bağlar oluşturabilir, yüksek moleküler bileşiğin bir kısmı doğrusal şekilden vücut şekillerine dönüştürülür. Ürün suda çözünür değildir ve zemin katmanı boşluklarını bloke etmek ve sondaj sıvısı sızıntısını en üst seviyeye çıkarmak için sondaj deliğine adsorbe edilebilir.

Kayganlaştırıcı:
Ürün, katı yüzey üzerindeki sürtünmeyi sıvı sürtünmeye dönüştürmek için sıvı film oluşturmak için metal veya kil parçacıklarının yüzeyinde absorbe edilebilir, böylece matkap uçları ve matkapları yağlar, çamur keki sürtünme katsayısını düşürür ve yer altı kazalarını azaltır.

Sıvı Kaybı Katkısı:

Hidroliz derecesi yüksektir, moleküler zincirdeki hidrasyon grubu daha fazladır, hidrasyon daha iyidir ve topaklaştırıcıdan sıvı kaybı katkı maddesine dönüşür. Sondaj çamuru, stabil bir sondaj deliğini korumak ve süzüntü istilasını en aza indirmek ve ödeme bölgesine zarar vermek için kekin geçirgenliğini mümkün olduğunca düşük tutmak için işlem görmelidir.

Şeyl İnhibisyon Ajanı:

Polimer formatlarının çapraz çapraz membran makromoleküllerine çok noktalı adsorpsiyonu, sondaj deliğinin stabilitesinin arttırılmasında rol oynar.

Rekabet avantajı:

1

Ekonomik kullanım - daha düşük dozaj seviyeleri.

2

Suda kolayca çözünür; hızla çözülür.

3

Daha hızlı sedimantasyon, daha iyi topaklaşma.

4

Kirlilik içermez (alüminyum, klor, ağır metal iyonları vb. Değil).

5

20'den fazla teknik mühendis ile 10 yıllık üretim tecrübesi


Uygulama yöntemleri:

1

Çözünen

konsantrasyon:

Poliakrilamdie (polielektrolit / topaklaştırıcı) standart olarak% 0.1-0.5 konsantrasyonda çözülmelidir.

2

Çözünen

süresi:

Topaklaştırıcının çözülmesi için gereken süre topaklanıcının tipine, su kalitesine, sıcaklığa ve ajitasyona göre değişir. Bununla birlikte, çoğu topaklaştırıcılar, tozu tamamen çözmek için genellikle yaklaşık 1 saatlik çalkalama gerektirir. Eksik topaklaştırıcı veya topaklanma karışımı topaklaştırıcının performansını engelleyebilir.

3

Çalkalama

hız:

Karıştırıcının ideal devrimi 200-400 rpm arasındadır. Topaklaştırıcının moleküllerini kesebileceği için motor devrini azaltmadan çalışan yüksek hızlı karıştırıcı tavsiye edilmez. İdeal bir karıştırıcı motor, 1-2m3 karıştırma tankı için 1HP olmalıdır.

4

Uygulama

ve Dozaj:

Dozaj aralığı, atık su türüne ve uygulamaya bağlı olarak 1 - 3,0 ppm arasında değişir. İşlevselliği ve yaklaşık dozu değerlendirmek için kavanoz testleri yapması önerilir.

5

Kavanoz Testi:

Atık numuneyi bir beher içine koyun ve belirtildiği gibi ekleyin, 100-120 rpm'de 1 dakika çalkalayın ve daha sonra 60 rpm'de yavaşça çalkalayın. Flocs şu anda düzgün bir şekilde belirleyin ve üst çözeltinin tortu ve berraklığını not edin.

Paket ve Depolama:

  • İçinde plastik torba bulunan Kraft veya PE torbalarda paketlenmiş, her torbada 25 kg veya 750 kg net big bag.
  • Orijinal ambalajında, serin ve kuru bir yerde, ısı, alev ve doğrudan güneş ışığı kaynaklarından uzakta depolanır.

İyonik Olmayan Poliakrilamid Resim

İletişim bilgileri
Yixing bluwat chemicals co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Eric Min

Tel: +8613861499902

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)